Робочий навчальний план мелітопольської вечірньої (змінної) школи №1 мелітопольської міської ради запорізької області на 2011/2012 н р. Пояснювальна записка
Скачать 395.13 Kb.
НазваниеРобочий навчальний план мелітопольської вечірньої (змінної) школи №1 мелітопольської міської ради запорізької області на 2011/2012 н р. Пояснювальна записка
страница1/4
Дата конвертации06.05.2013
Размер395.13 Kb.
ТипДокументы
  1   2   3   4
ПОГОДЖЕНО ЗАТВЕРДЖУЮ

Рада МВЗШ № 1 Начальник управління освіти

Протокол від «____»________2011 № ___ Мелітопольської міської ради

Голова ради школи Запорізької області

________________О.В.Гамора ___________ М.М.КАРАНДАШ

„ __ „ ________________ ______ р.


РОБОЧИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН


МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ ВЕЧІРНЬОЇ (ЗМІННОЇ) ШКОЛИ № 1

МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ


на 2011/2012 н.р.


ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА


Мелітопольська вечірня (змінна) школа № 1 Мелітопольської міської ради Запорізької області здійснює свою діяльність на підставі Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Національної доктрини розвитку освіти, постанов Кабінету Міністрів України, Закону України "Про внесення змін до законодавчих актів з питань загальної середньої та дошкільної освіти", яким запроваджено 11-річний термін здобуття повної загальної середньої освіти”, „Про затвердження Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти”, Галузевої програми поліпшення вивчення української мови у загальноосвітніх навчальних закладах з навчанням мовами національних меншин на 2008-2011 роки, Положення про загальноосвітній навчальний заклад, власного Статуту, забезпечує одержання учнями загальної середньої освіти на рівні Державних стандартів.


Протягом 2011-2012 н.р. школа буде працювати над проблемною темою


«Забезпечення якості педагогічного процесу та формування потенційної готовності особистості учня

до самореалізації в соціумі».


Головні задачі школи:


 • Оптимізація навчальної роботи з підлітками, компенсація прогалин в знаннях дітей середнього віку й реадаптація підлітків зі шкільною та соціальною дезадаптацією та девіантною поведінкою;
 • Створення для підлітків у школі функціонально-доцільного середовища (умов для позитивної зміни й розвитку), що забезпечує можливість особистісного росту, як ведучого фактору ефективної профілактики в розвитку й поведінці.


Організація навчально-виховного процесу.


Структура вечірньої школи відповідно до чинного законодавства складається з класів з очною формою навчання, груп заочників, учнів, які навчаються індивідуально та екстерну. В залежності від потреби, вечірня школа функціонує як заклад другого ступеня – основна школа (8-9 класи, термін навчання 2 роки), третього ступеня – старша школа (10-12 класи, термін навчання 3 роки, або дворічний термін з очною та заочною формами навчання для учнів, які закінчили основну школу або інші навчальні заклади переважно на 7-12 балів).


Основним документом, що регулює навчально-виховний процес, є робочий навчальний план.


Робочі навчальні плани на 2011-2012 навчальний рік для вечірніх (змінних) загальноосвітніх шкіл складаються:

 • 5-9 класи – за Типовими навчальними планами, затвердженими наказом МОН України від 23.02.2004р. №132, зі змінами, внесеними наказом МОН України від 05.02.2009 р.№66 (додаток 20, 21);

 • 10-11(12) класи – за Типовими навчальними планами загальноосвітніх навчальних закладів ІІІ ступеня, затвердженими наказом МОН України від 27.08.2010 р. №834 (додаток 24,25).


Навчальні плани основної і старшої школи передбачають реалізацію освітніх галузей Типового навчального плану через навчальні предмети за вибором (обов'язкові), додаткові заняття (індивідуальні, групові). Вони охоплюють інваріантну складову, сформовану на державному рівні.


Поділ класів на групи при вивченні окремих предметів здійснюється відповідно до нормативів, затверджених наказом Міністерства освіти і науки від 20.02.2002 р.

№ 128.


СТРУКТУРА НАВЧАЛЬНОГО РОКУ


Відповідно до статті 16 Закону України „Про загальну середню освіту ” 2011-2012 навчальний рік починається 1 вересня святом «День знань» і закінчується не пізніше 1 липня. Закінчується навчальний рік проведенням навчальних екскурсій та практики у 8 і 10-11 класах, підсумкового оцінювання навчальних досягнень учнів усіх класів та державної підсумкової атестації випускників основної та старшої школи.


Навчальні заняття організовуються за семестровою системою: І семестр – з 1 вересня по 23 грудня, ІІ семестр – з 9 січня по 25 травня.

Впродовж навчального року для учнів проводяться канікули: орієнтовно, осінні – з 24 по 30 жовтня, зимові – з 26 грудня по 10 січня, весняні – з 26 березня по 1 квітня.

Гранична наповнюваність класів та тривалість уроків встановлюється відповідно до Закону України „Про загальну середню освіту ”.


Навчальні дні: понеділок, вівторок, середа, четвер.

Школа працює в дві зміни: перша зміна з 8.00, друга – з 12.00.


У випускних 9 та 11 (12) класах в травні проводиться державна підсумкова атестація навчальних досягнень учнів відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти , затвердженого наказом Міністерства освіти і науки від 18.02.08 № 94, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 27.02.2008 р.№ 151/14842) зі змінами, що затверджені наказом МОН від 23.11.2010 р. №1116 (зареєстровано у Міністерстві юстиції України 09 грудня 2010 р. № 1237/18532), та Інструкції про проведення та випуск учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти усіх типів та форм власності (наказ МОН України від 14.04.2008 № 319)

З урахуванням місцевих особливостей, кліматичних умов, за погодженням з відповідними місцевими органами, управлінням освіти може змінюватись структура навчального року. При цьому залишається незмінною загальна тривалість навчального року, що встановлено Законом України „Про загальну середню освіту”: у загальноосвітніх навчальних закладах ІІ-ІІІ ступенів - 190 робочих днів (з урахуванням навчальних екскурсій, навчальної практики, підсумкового оцінювання та державної підсумкової атестації навчальних досягнень учнів).

ПОРЯДОК ВИВЧЕННЯ ОКРЕМИХ ПРЕДМЕТІВ


Відповідно до наказу Управління освіти і науки Запорізької облдержадміністрації від 18.05.2004 р. № 02/904 під час формування робочих навчальних планів враховано:


 • виконання вимоги МОН щодо введення з 2004 року обов’язкового вивчення основ економіки в обсязі однієї години у 11 класах.


На виконання наказу ОблУОН від 12.05.2009 р. №250 «Про впровадження регіональних курсів «Історія рідного краю», «Екологія рідного краю», «Основи християнської культури» в школі введено інтегроване викладання цих курсів у класах з очною та заочною формами навчання, а саме:


 • „Історія рідного краю” вивчається в межах викладання предмету Історія України під час вивчення місцевого матеріалу у 8, 9-А, 11-В класах для учнів заочної форми навчання.
 • ”Історія рідного краю” вивчається як предмет за вибором (обов’язковий) в 10-12 класах для учнів очної форми навчання.
 • „Екологія рідного краю” вивчається в ході викладання предмету Біологія під час вивчення місцевого матеріалу у 8, 9-А, 11-В класах для учнів заочної форми навчання.
 • „Екологія рідного краю” вивчається як предмет за вибором (обов’язковий) в 10-12 класах для учнів очної форми навчання.


Запроваджено за рахунок варіативної складової вивчення предметів за вибором (обов'язково):


 • «Інформатика» у 10-12 класах очної та заочної форм навчання по 0,5 годин на тиждень;

 • «ОБЖ» у 10-12 класах для учнів очної форми по 0,5 годин на тиждень;

 • «Російська мова» у 10-11 класах з українською мовою навчання для учнів очної форми навчання по 1 годині на тиждень;

 • «Фізика» у 12-х класах для учнів очної форми навчання по 0,5 годин на тиждень;

 • «Алгебра» у 11-В класі для учнів заочної форми навчання по 1 годині на тиждень та у 10-х класах для учнів очної форми навчання по 1 годині на тиждень.


Відповідно до наказу МОН України від 25.05.08 № 461 та наказу Управління освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації від 26.06.2008 № 358 введено:


 • вивчення історії України українською мовою в 12-х класах очної форми навчання;

 • вивчення математики українською мовою в 12-х класах очної форми навчання ;

 • вивчення біології українською мовою в 12-х класах очної форми навчання;

 • вивчення української літератури в 12-х класах для учнів очної форми навчання по 1 годині на тиждень додатково за рахунок варіативної складової з метою підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання.

 • вивчення математики в 12-х класах для учнів очної форми навчання по 1 годині на тиждень додатково за рахунок варіативної складової з метою підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання.З урахуванням інтересів та потреб учнів запроваджено факультатив «Основи культури мовлення» у 11-х класах для учнів очної форми навчання по 1 годині на тиждень додатково за рахунок варіативної складової.


Для реалізації завдань розвитку в учнів умінь цілеспрямованого пошуку й систематизації необхідної інформації в мережі Інтернет, спілкування за допомогою електронних засобів обміну інформацією, використання й самостійного освоєння сучасних програмних засобів, формування в учнів теоретичної бази, необхідної для подальшого самостійного освоєння Інтернет-простору виділено по 1 годині на курс за вибором «Основи веб-дизайну» для учнів 11-12 класах очної та заочної форм навчання за рахунок варіативної складової.


З урахуванням індивідуальних особливостей учнів, їх здібностей та бажання батьків, з метою формування у дітей та молоді високоморальних якостей, патріотичної та громадянської свідомості, ціннісних орієнтирів, введено курс за вибором «Етика: духовні засади» для учнів 12-х класів очної форми навчання по 1 годині на тиждень за рахунок варіативної складової:


Години варіативної складової, які використані на курс за вибором «Ми різні – ми рівні», для учнів 12-х класів очної форми навчання по 1 годині на тиждень, впроваджуються з метою навчити учнів самостійно набувати соціальний досвід, соціальні знання і на їх основі формувати власну громадську позицію, сприяти розвитку в учнів комунікативних навичок, за допомогою яких вони зможуть будувати толерантні, партнерські відносини з оточенням, відкидаючи дискримінацію, нерівність і насильство.


ДИРЕКТОР МВЗШ № 1 О.В. Черненко


НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН

ВЕЧІРНЬОЇ (ЗМІННОЇ) ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ

для класів з українською мовою навчання

Заочна форма навчання


Наказ МОН МС України від 05.02.2009 р., № 66

Додаток 21. Інформаційний збірник №8 2009р.
з/п

Навчальні предмети

Кіл-ть годин на тиждень

по класах

8

9-А


МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИЙ ЦИКЛ:
1.

Українська мова

1,5

1,5

2.

Українська література

1

1,5

3.

Світова література

1

1

4.

Іноземна мова

1

1


ІНШІ ПРЕДМЕТИ:
5.

Алгебра

2

1

6.

Геометрія

1

1

7.

Інформатика

-

1

8.

Історія України, історія рідного краю

1

1

9.

Всесвітня історія

0,5

0,5

10.

Правознавство

-

0,5

11.

Географія

1

1

12.

Біологія, екологія рідного краю

1

1

13.

Фізика

1

1

14.

Хімія

1

1

15.

Мистецтво

1

-

16.

Художня культура

-

1
РАЗОМ:

14

15
Кількість обов’язкових заліків

28

28
  1   2   3   4

Добавить в свой блог или на сайт

Похожие:

Робочий навчальний план мелітопольської вечірньої (змінної) школи №1 мелітопольської міської ради запорізької області на 2011/2012 н р. Пояснювальна записка iconДонецький навчально-виховний комплекс №119 донецької міської ради донецької області план роботи на 2011-2012 навчальний рік
Аналіз роботи Донецького навчально-виховного комплексу №119 за 2010-2011 навчальний рік та основні задачі на 2011-2012 навчальний...

Робочий навчальний план мелітопольської вечірньої (змінної) школи №1 мелітопольської міської ради запорізької області на 2011/2012 н р. Пояснювальна записка iconСтату т
Одеської міської ради від 26. 01. 2007 р. №910-v в одеську загальноосвітню школу-інтернат №5 І-ІІІ ступенів одеської міської ради...

Робочий навчальний план мелітопольської вечірньої (змінної) школи №1 мелітопольської міської ради запорізької області на 2011/2012 н р. Пояснювальна записка iconПлан роботи великопроходівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дергачівської районної ради Харківської області на 2012/2013 навчальний рік
Аналіз (підсумки) роботи Великопроходівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за минулий навчальний рік с. 7 27

Робочий навчальний план мелітопольської вечірньої (змінної) школи №1 мелітопольської міської ради запорізької області на 2011/2012 н р. Пояснювальна записка iconМ іський методичний кабінет Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Кіровської міської ради Донецької області
Заступник директора з нр загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Кіровської міської ради Донецької області

Робочий навчальний план мелітопольської вечірньої (змінної) школи №1 мелітопольської міської ради запорізької області на 2011/2012 н р. Пояснювальна записка iconОдеська загальноосвітня школа №44 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області зміст
Посада І місце роботи, служби: вчитель інформатики Одеської загальноосвітньої школи №44 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської...

Робочий навчальний план мелітопольської вечірньої (змінної) школи №1 мелітопольської міської ради запорізької області на 2011/2012 н р. Пояснювальна записка iconПлан роботи Нововодолазької загальноосвітньої школи і-ш ступенів №2 Нововодолазької районної ради
Аналіз роботи школи за минулий навчальний рік та завдання на новий навчальний рік

Робочий навчальний план мелітопольської вечірньої (змінної) школи №1 мелітопольської міської ради запорізької області на 2011/2012 н р. Пояснювальна записка iconРозділ Загальні положення
Керуючись статтями 11, 51, 52, 53, 54, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи структурні зміни, що...

Робочий навчальний план мелітопольської вечірньої (змінної) школи №1 мелітопольської міської ради запорізької області на 2011/2012 н р. Пояснювальна записка iconПлан роботи управління освіти на 2011-2012 навчальний рік Затверджено рішенням колегії управління освіти
Головного управління освіти І науки Полтавської ода, за пропозиціями працівників апарату управління освіти виконавчого комітету Кременчуцької...

Робочий навчальний план мелітопольської вечірньої (змінної) школи №1 мелітопольської міської ради запорізької області на 2011/2012 н р. Пояснювальна записка iconПротокол №1 загальношкільної конференції Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №76 Харківської міської ради Харківської області від 30. 08. 2012
Пропозиція: головою конференції обрати вчителя англійської мови, української мови та літератури Грищенко Ірину Володимирівну, секретарем...

Робочий навчальний план мелітопольської вечірньої (змінної) школи №1 мелітопольської міської ради запорізької області на 2011/2012 н р. Пояснювальна записка iconПлан розвитку Лютенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради від 25. 08. 2011 р. 25. 08. 2011 р. План
План розвитку Лютенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на 2011-2016 н р спрямований на реалізацію


Разместите кнопку на своём сайте:
lib.convdocs.org


База данных защищена авторским правом ©lib.convdocs.org 2012
обратиться к администрации
lib.convdocs.org
Главная страница