Сесійний зал Верховної Ради України
НазваниеСесійний зал Верховної Ради України
страница1/13
Дата конвертации31.05.2013
Размер1.22 Mb.
ТипДокументы
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   13


ЗАСІДАННЯ ТРИДЦЯТЬ ДРУГЕ

Сесійний зал Верховної Ради України

4 листопада 2005 року, 10.00 година

Веде засідання Перший заступник Голови Верховної Ради України МАРТИНЮК А.І.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Доброго ранку, шановні народні депутати, прошу не давати мені запитів, я сьогодні жодного з них не оголошу, жодного. Пора вже мати совість, вибачте. Ви кожного разу підходите і обіцяєте, що я вам сьогодні підсовую останній раз і кожного разу підсовуєте. Я вас розумію, але ви зрозумійте і ведучого. Прошу підготуватися до реєстрації.

Так, будь ласка, вмикайте систему „Рада”, реєструємось.

10:02:49

В залі зареєстровано 403 народних депутати, ранкове засідання Верховної Ради оголошую відкритим. Прослухайте, будь ласка інформацію щодо результатів роботи Верховної Ради на пленарному засіданні 3-ого листопада. Ми з вами розглянули 32 питання порядку денного.

За результатами їх розгляду прийнято 9 законів та 10 постанов, 4 законопроекти прийнято за основу. Один законопроект направлено на доопрацювання, один законопроект та два проекти постанови відхилено. За результатами розгляду пропозицій Президента України три закони прийнято у новій редакції, один закон скасовано.

Шановні колеги, відповідно до статті 2.5.2. регламенту в п’ятницю ми маємо 30 хвилин для виступів народних депутатів з внесенням пропозицій, оголошення запитів, заяв, повідомлень.

Прошу народних депутатів записатися на виступи.

В зв’язку, шановні колеги, з тим, що у нас є десь майже на годину, якщо не більше запитів, то ніяк ми в 30 хвилин запити і виступи не вкладемося, тому, якщо буде ваша згода працюватимемо без перерви і тоді матимемо можливість, хоч трошки компенсувати. Не буде заперечень?

Так, будь ласка, та добре ж я швидше читаю, але ви менше пишіть. Послухайте, будь ласка, оголошення відповідно до статті 13 Закону України про статус народного депутата статей 4.2.1., 4.2. Регламенту Верховної Ради України та протоколу засідання депутатської фракції Політичної партії „Вперед, Україно!” від 1 листопада 2005 року інформую про реорганізацію депутатської фракції політичної партії „Вперед, Україно!” у депутатську групу Народного блоку Литвина у Верховній Раді України.

До складу депутатської групи Народного блоку Литвина входять 18 народних депутатів. Керівником депутатської групи Народної групи Литвина обрано народного депутата Шарова Ігоря Федоровича. Уповноваженими представниками групи обрано народних депутатів Шарова та Нощенка. Всі необхідні документи досить скрупульозно оформлені.

(Шум у залі)

Біографії будуть персонально.

Ще одне оголошення: відповідно до статті 13 Закону України "Про статус народного депутата України” та статті 4.2.2 Регламенту Верховної Ради України інформую про входження народного депутата України Беспалого Олега Павловича до складу депутатської фракції партії „Єдина Україна”. Таким чином, в „Єдиній Україні” 14 народних депутатів.

Надійшли такі запити народних депутатів.  

Олега ПАНАСОВСЬКОГО до Президента України щодо відповідності положенням Конституції Указу Президента України “Про заходи щодо підвищення ефективності управління електроенергетичним комплексом” від 22 січня 2004 року. Прошу проголосувати про підтримку запиту.


10:06:38

За-189

Запит підтримано.

Голосуємо про направлення запиту Президенту. Голосуємо

10:06:57

За-200

Не прийнято рішення.

Групи народних депутатів (СОЛОМАТІН, АЛЕКСЄЄВ та інші) до Президента України щодо відповідності дій найвищих посадових осіб держави проголошеним в Декларації про державний суверенітет України, Акті проголошення незалежності України цілям, підтвердженим волевиявленням народу на Всеукраїнськім референдумі 1 грудня, - бути постійно нейтральною, позаблоковою та без’ядерною державою.

Прошу проголосувати про підтримку запиту.


10:07:42

За-179


Підтримано.

Голосується про направлення запиту, рішення про направлення запиту Президенту. Голосуємо.


10:08:02

За-181

Рішення не прийнято.

Володимира Нечипорука до Президента України стосовно корупції у вищих ешелонах влади, порушення прав інвесторів. Ставлю на голосування про підтримку запиту.


10:08:29

За-151

Підтримано.

Ставиться на голосування про направлення запиту Президенту. Прошу голосувати.


10:08:49

За-227

Рішення прийнято.

Групи депутатів (ЯВОРІВСЬКИЙ, БОНДАРЕНКО) до Президента України щодо неприпустимості подальшого зволікання з призначенням головного санітарного лікаря України, посада якого є вакантною понад вісім місяців, що суттєво впливає на ефективність роботи санітарно-епідеміологічної служби держави.

Голосуємо про підтримку запиту. Але, якщо я не помиляюся, вчора чи позавчора когось призначили там, можливо, це ця посада.


10:09:28

За-126

Рішення не прийнято.

Володимира ПУЗАКОВА до Голови Верховної Ради, Прем’єр-міністра щодо ситуації, яка склалася на Світловодському заводі “Калькулятор”.

 Володимира ЄЩЕНКА до Голови Верховної Ради щодо звернення акціонерів – ветеранів Черкаського машинобудівного заводу імені Петровського з приводу порушення їх прав.

Андрія ПОЛІІТА до Голови Верховної Ради, Прем’єр-міністра щодо чергової спроби Одеського міського голови перейменувати парк Ленінського Комсомолу та зміни інших топонімічних назв.

Богдана КОСТИНЮКА до Голови Верховної Ради з приводу незадоволення відповіддю Мінтрансзв’язку на звернення щодо виконання статті 23 Закону “Про статус народного депутата України”

Андрія ДЕРКАЧА до Прем’єр-міністра, Голови Сумської обласної державної адміністрації з приводу зволікань чиновників виконавчої влади при вирішенні питання по забезпеченню Глухівської міськрайлікарні медичним обладнанням.

 Геннадія ГОРЛОВА до Прем’єр-міністра щодо врегулювання Правил перевезень вантажів залізничним транспортом.

 Євгена КОНСТАНТИНОВА до Прем’єр-міністра щодо запобігання аваріям і техногенним катастрофам у житлово-комунальному господарстві та виконання інвестиційних проектів.

 Володимира СІМОНОВА до Прем’єр-міністра стосовно підбору кадрів у Державному управлінні справами при Президенті України.

 Миколи МЕЛЬНИКА. Ну вибачте, я зроблю все-таки ремарку і нагадаю, що до Прем’єр-міністра стосовно підбору кадрів у Державному управління справами при Президенті писати не можна, бо прем’єр-міністр ніякого відношення до цього не має, бо це президент призначає і звільняє. Тобто тут треба до президента направляти.

Володимира, Миколи МЕЛЬНИКА, вибачте, до Прем’єр-міністра щодо фінансування встановлення газової котельні Могилів-Подільського монтажного технікуму.

 Віктора АНТЕМЮКА до Прем’єр-міністра з приводу ненадходження коштів за рахунок субвенції з Державного бюджету на будівництво газопроводу до сіл Ксаверівка та Лисогора Вінницького району відповідно до Постанови Кабінету Міністрів від 29 липня 2005 року №639.

Василя ХАРА до Прем’єр-міністра щодо затвердження наборів продуктів харчування, непродовольчих товарів і послуг для встановлення розміру прожиткового мінімуму на 2006 рік і врахування його в бюджеті наступного року.

 Віктора РАЗВАДОВСЬКОГО до Прем’єр-міністра щодо відновлення роботи Биківського склозаводу Романівського району Житомирської області.

 Зареми КАТУШЕВОЇ до Прем’єр-міністра, Міністра охорони здоров’я, Міністра праці та соціальної політики щодо питання придбання сурдоапарату для республіканської дитячої лікарні Автономної Республіки Крим.

 Дмитра РУДКОВСЬКОГО до Прем’єр-міністра з приводу невиконання доручення Прем’єр-міністра стосовно проведення службового розслідування.

 групи депутатів (ЦАРЕНКО, РІШНЯК та інші) до Прем’єр-міністра, Міністра фінансів, Міністра економіми, Міністра праці та соціальної політики, Голови ДПА щодо стану фінансово-економічних показників Сумської області, податкової заборгованості із заробітної плати, інших обов’язкових платежів, створення робочих місць у порівнянні з іншими регіонами за період 2005 року.

 групи депутатів (КОМАР, ТУРМАНОВ та інші) до Прем’єр-міністра щодо створення Державного Східного центру медичної, професійної та соціальної реабілітації інвалідів.

 Анатолія КОРЧИНСЬКОГО та Михайла МЕЛЬНИЧУКА до Прем’єр-міністра з приводу ситуації, яка виникла після зміни маршруту потягів “Чернівці-Київ”.

Михайла БАУЕРА до Прем’єр-міністра щодо затримки з надходженням субвенції на будівництво газовідводу Грибок-Коболчин Сокирянського району Чернівецької області.

Леоніда ГРАЧА до Прем’єр-міністра щодо загрози діяльності тоталітарних сект в Україні та ситуації, що склалася навколо монастирських кладовищ на Замковій горі, де раніше знаходилася Троїцька церква та розташована церква ікони Казанської Божої Матері, які є історичною територією Свято-Вознесенського Фроловського жіночого монастиря-заповідника, а вданий час перебувають під охороною Управління охорони пам’яток історії, культури та історичного середовища міста Києва.

 Василя БАРТКІВА до Прем’єр-міністра, Міністра фінансів щодо виділення коштів на газифікацію населених пунктів Івано-Франківської області.

 Леоніда КАДЕНЮКА до Прем’єр-міністра стосовно завершення будівництва школи в селі Рукшин Хотинського району Чернівецької області.

групи депутатів (ГОЛУБ, ЧЕЛНОКОВ та інші) до Прем’єр-міністра, Голови Секретаріату Президента України з приводу підготовки проекту Указу Президента України про ліквідацію Державної служби з нагляду за забезпеченням безпеки авіації, що призведе до знищення вітчизняних авіаперевізників. 

Лева ГЛУХІВСЬКОГО до Прем’єр-міністра щодо порушення працівниками залізничного транспорту Конституції і мовного законодавства в сфері обслуговування пасажирів. 

Зареми КАТУШЕВОЇ до Прем’єр-міністра щодо фактів, викладених у звернені депутата Бахчисарайської районної ради Защук про виявлені місця невідомих поховань. 

Станіслава СТРЕБКА до Прем’єр-міністра щодо ситуації навколо контейнерного терміналу Іллічівського морського торговельного порту. 

Юрія ШИРКА до Прем’єр-міністра щодо невиконання Національною акціонерною енергогенеруючою компанією “Енергоатом” соціальних зобов’язань перед територіальною громадою міста Кузнецовськ Рівненської області. 

Олександра ГОЛУБА до Прем’єр-міністра щодо пільгового забезпечення інваліда Великої Вітчизняної війни телефонним зв’язком. 

Лева ГЛУХІВСЬКОГО до Прем’єр-міністра щодо необхідності звільнення з посад чиновників Кабінету Міністрів, які не виконали Указ Президента України про створення в Києві Українського інституту національної пам’яті. 

Олександра ЧОРНОВОЛЕНКА до Прем’єр-міністра, Першого віце-прем’єр-міністра, Міністра фінансів, Міністра транспорту та зв’язку, Київського міського голови щодо додаткового фінансування з Державного бюджету будівництва метрополітену в місті Києві. 

Бориса РАЙКОВА до Прем’єр-міністра з приводу ухилення від сплати заборгованості Національною акціонерною енергогенеруючою компанією “Енергоатом” відкритому акціонерному товариству “Черкаський приладобудівний завод”. 

Миколи КАТЕРИНЧУКА до Прем’єр-міністра, Міністра оборони щодо виділення коштів на опалення військового містечка в місті Хмільнику Вінницької області.

Володимира ВОЮША до Прем’єр-міністра щодо стану виконання Указу Президента України “Про невідкладні заходи щодо забезпечення функціонування та розвитку освіти в Україні”. 

Кирила ПОЛІЩУКА до Прем’єр-міністра щодо перепрофілювання приміщень, що будуються в місті Яготин Київської області з центру по тимчасовому утриманню біженців, на навчальні корпуси Яготинської філії МАУП.

Володимира ДЕМЬОХІНА до Прем’єр-міністра щодо поновлення діяльності Національного координаційного центру адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку та конверсії колишніх військових об’єктів, як Національного координаційного центру адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку та конверсії колишніх військових об’єктів, як центрального органу виконавчої влади зі спеціальним статусом.

Групи депутатів (ЗУБАНОВ, КОМАР та інші) до Прем’єр-міністра щодо спрямування податку на прибуток підприємства комунальної форми власності на розвиток місцевих бюджетів.

Групи депутатів (ДІДЕНКО, КУЛЬЧИНСЬКИЙ та інші) до Прем’єр-міністра з приводу зміни позовних вимог позову прокурора Миколаївської області в інтересах держави в особі Фонду Держмайна про повернення у державну власність 90,25% акцій пакету Державної акціонерної холдингової компанії “Чорноморський суднобудівний завод”.

Володимира БОЙКА до Прем’єр-міністра, Міністра юстиції, Міністра транспорту та зв’язку щодо законності прийняття Міністерством транспорту та зв’язку наказу №540 “Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства транспорту України”.

Григорія БОНДАРЕНКА до Прем’єр-міністра з приводу ігнорування депутатських запитів Міністерством з надзвичайних ситуацій, зокрема першим заступником міністра Амосовою.

Олега ТЯГНИБОКА до Прем’єр-міністра щодо звільнення посадових осіб Кабінету Міністрів, які не виконали Указ Президента України від 11 липня 2005 року стосовно створення у Києві Українського інституту національної пам’яті та подання на розгляд Верховної Ради законопроекту про політико-правову оцінку голодоморів в історії українського народу.

Павла МОВЧАНА до Прем’єр-міністра з приводу невиконання Постанови Кабміну “Про затвердження державної програми розвитку і функціонування української мови на 2004-2010 роки”.

Олександра ГРАНОВСЬКОГО до Прем’єр-міністра, Міністра вугільної промисловості з приводу скорочення робочих місць у Донецькій і Луганській областях у зв’язку з прийняттям Програми реорганізації і подальшого розвитку Державної воєнізованої гірничо-рятувальної служби у вугільній промисловості у 2004 – 2007 роках.

Валерія БОРЗОВА до Прем’єр-міністра щодо виплати компенсації за майно сім’ї Толкач у зв’язку з переселенням з території забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Володимира ЯВОРІВСЬКОГО до Прем’єр-міністра стосовно термінового проведення інженерно-технічних робіт з укріплення острова Тузла, який найближчим часом може зникнути з карти України.

Віталія ХОМУТИННІКА до Прем’єр-міністра стосовно неналежного стану підготовки введення в дію Закону “Про забезпечення молоді, яка отримала вищу або професійно-технічну освіту, першим робочим місцем з наданням дотації роботодавцю”.

Андрія ШКІЛЯ до Прем’єр-міністра щодо негативних наслідків, спричинених діяльністю підприємства “Інваспорт” в місті Шостка.

Михайла БАУЕРА до Прем’єр-міністра щодо передачі приміщень Міжгірської станції юних натуралістів Закарпатської області обласному управлінню екології.

Михайла РОДІОНОВА до Прем’єр-міністра з приводу незадовільного забезпечення комп’ютерами загальноосвітніх сільських шкіл Малинського району Житомирської області.

групи депутатів (ТУРМАНОВ, КОРСАКОВ та інші) до Прем’єр-міністра щодо відновлення Державного комітету з нагляду за охороною праці в статусі центрального органу виконавчої влади.

Василя ХАРА до Прем’єр-міністра щодо подання на розгляд Верховної Ради проекту закону про механізм повернення грошових заощаджень громадян, із знаходженням додаткових ресурсів на їх компенсацію в поточному році.

Віктора РАЗВАДОВСЬКОГО до Прем’єр-міністра щодо виділення легкового автомобіля Тетерівському дитячому будинку-інтернату Житомирського району.

Дмитра РУДКОВСЬКОГО до Прем’єр-міністра, Генерального прокурора, Міністра оборони, Голови Антимонопольного комітету щодо ситуації, що склалася навколо Центрального управління будівельної промисловості та матеріально-технічного забезпечення Міністерства оборони.

Володимира ЯВОРІВСЬКОГО до Прем’єр-міністра стосовно перегляду міждержавної угоди про статус і умови перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України у зв’язку з постійним небажанням російської сторони допускати українських верифікаторів для проведення перевірки наявності ядерної зброї у складі Чорноморського флоту Російської Федерації на території України.

Григорія БОНДАРЕНКА до Прем’єр-міністра, Міністра фінансів, Міністра освіти і науки щодо розв’язання нагальних проблем працівників освіти.

Олега ТЯГНИБОКА до Прем’єр-міністра щодо порушення працівниками залізничного транспорту статті 10 Конституції і мовного законодавства та безвідповідального ставлення до цього Міністра транспорту та зв’язку.

Олександра ЧОРНОВОЛЕНКА до Прем’єр-міністра, Першого віце-прем’єр-міністра, Міністра фінансів, Міністра транспорту та зв’язку, Київського міського голови щодо додаткового фінансування з Державного бюджету дорожнього будівництва і будівництва мостів у місті Києві.

Анатолія ОРЖАХОВСЬКОГО до Прем’єр-міністра щодо проблем зрошення дорожнього будівництва і будівництва мостів у місті Києві. 

Анатолія ОРЖАХОВСЬКОГО до Прем’єр-міністра щодо проблем зрошення сільськогосподарських земель південних областей України.

Миколи НОЩЕНКА до Кабінету Міністрів щодо недоцільності утворення при Національній акціонерній компанії “Нафтогаз України” дочірнього підприємства “Газ-тепло”.

Миколи ШЕРШУНА та Валерія САМОПЛАВСЬКОГО до Кабінету Міністрів щодо електрифікації нових вулиць сільських населених пунктів та передбачення бюджетних коштів для цієї мети.

Анатолія РАХАНСЬКОГО до Кабінету Міністрів, Голови КРУ, Президії Федерації профспілок щодо бездіяльності керівництва Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та його виконавчої дирекції, яка привела до знищення у 2005 році дитячих оздоровчих таборів з денним перебуванням.

Володимира ЛЕЩЕНКА до першого віце-прем’єр-міністра з приводу намірів Уряду розділити єдиний державний лісогосподарський комплекс з метою проведення приватизації виробничих підрозділів по заготівлі та переробці деревини.

Євгена КОНСТАНТИНОВА до віце-прем’єр-міністра Вячеслава Кириленка щодо передачі комплексу будівель філії Науково-дослідного інституту праці і заробітної плати міністерства до складу Донбаської державної машинобудівної академії Міністерства освіти і науки та створення спеціального факультету підвищення кваліфікації й перепідготовки кадрів. Віктора МИРОНЕНКА до віце-прем’єр-міністра Вячеслава Кириленка з приводу прохання дітей війни міста Керчі внести в проект Державного бюджету на 2006 рік кошти відповідно до Закону “Про соціальний захист дітей війни”.

Володимира ЄЩЕНКА до віце-прем’єр-міністра Юрія Мельника щодо порушення прав власників майна сіл Завадівка та Лузанівка Кам’янського району Черкаської області з боку керівників господарств.

Степана ДАВИМУКИ до виконуючого обов’язки Генпрокурора з приводу злочинних дій працівників міліції Липоводолинського району Сумської області, вчинених проти голови Липоводолинського селищного осередку Народного Руху України.

Олександра ГОЛУБА до виконуючого обов’язки Генерального прокурора, міністра внутрішніх справ щодо зловживання службовим становищем працівниками Головного управління Міністерства внутрішніх справ в Київській області та неналежного розгляду звернень громадян з цього приводу Генеральною прокуратурою.

Бориса БЕСПАЛОГО до Генерального прокурора, Міністра внутрішніх справ стосовно ситуації, яка склалася навколо акціонерного товариства “Укрпласт”.

 Групи депутатів (РАТУШНИЙ, ЖУЛИНСЬКИЙ та інші) до Генерального прокурора щодо недопущення розпалювання міжконфесійних конфліктів в місті Острог, Рівненської області Павлом Сулковським та іншими депутатами з фракції “Регіони України”.

 Анатолія ПИСАРЕНКА до Генерального прокурора щодо незаконного відчуження майна пайовиків сіл Сущин та Остальці Теребовлянського району Тернопільської області.

 Олександра ГРАНОВСЬКОГО до Генерального прокурора, Міністра внутрішніх справ з приводу ситуації навколо газети “Сердитая газета” міста Луганська, безпідставного втручання в її діяльність правоохоронних органів та намагання її закриття.

 Ігоря ШУРМИ до Генерального прокурора щодо законності перебування на посаді Козинського селищного голови Обухівського району Київської області Валентини Горобець відстороненої від цієї посади у вересні 2004 року.

 Михайла ВОЛИНЦЯ до Генерального прокурора з приводу порушення конституційних прав громадянина Луценка працівниками служби безпеки Вінницької філії комерційного банку “Приватбанк”.

 Миколи СОКИРКА до виконуючого обов’язки Генерального прокурора з приводу сприяння у розголошенні державної таємниці екс-Головою СБУ Олександром Турчиновим.

 Тамари ПРОШКУРАТОВОЇ до Генерального прокурора щодо ходу розслідування кримінальної справи, порушеної за ознаками зловживання службовим становищем посадовими особами відкритого акціонерного товариства “Одеський керамзитовий завод”.

 В'ячеслава КОВАЛЯ та Степана ДАВИМУКИ до першого заступника Генерального прокурора стосовно тиску члена фракції СДПУ(о) Олександра Царенка на колектив Сумського національного аграрного університету.

 Анатолія ПИСАРЕНКА до Генерального прокурора щодо усунення порушень законодавства у зв’язку з проведенням 28 лютого 2005 року місцевого референдуму стосовно дострокового припинення повноважень депутатів Козинської селищної ради Обухівського району Київської області.

 Групи депутатів (КОСІВ, ЖУЛИНСЬКИЙ та інші) до Генерального прокурора стосовно порушень законодавства, внаслідок яких створено загрозу збереженню історичної пам’ятки, пов’язаної з історією українського козацтва, - Національного заповідника “Хортиця”.

 Миколи КАТЕРИНЧУКА до Генерального прокурора щодо неправомірних дій службових осіб Відділу державної виконавчої служби Слов’янського міського управління юстиції в Донецькій області.

Лариси УСАЧЕНКО до Генерального прокурора щодо перегляду кримінальної справи про притягнення до відповідальності громадянки Савчук.

Володимира ЗАЙЦЯ до Генерального прокурора, Міністра праці та соціальної політики щодо порушення законодавства в частині нарахування та виплати допомоги по догляду за дитиною до трирічного віку, інших компенсацій та доплат, а також розгляду скарг та звернень громадян державними органами Малинського району Житомирської області.

Миколи КУЛЬЧИНСЬКОГО до Генерального прокурора стосовно відкриття кримінальної справи слідчим Управління Міністерства внутрішніх справ в Полтавській області проти громадянина Пугло та його дружини.

Ігоря ШУРМИ до Генерального прокурора стосовно порушення конституційних прав на оплату праці лікарів-інтернів та нехтування нормами трудового законодавства щодо працевлаштування молодих спеціалістів у медичних закладах міста Львова і Львівської області.

Юрія КАРМАЗІНА до Генерального прокурора, Міністра охорони здоров’я, Голови Київської міськдержадміністрації, Київського міського голови щодо запобігання порушення конституційного права мешканців Святошинського району Києва на безпечне для життя і здоров’я довкілля, припинення будівництва торгівельного комплексу з підземним паркінгом з огляду на невідповідість основним вимогам містобудування, планування і забудови територій санаторного благополуччя населення.

Володимира БРОННІКОВА до Генерального прокурора щодо протиправних дій працівників прокуратури та районного управління Міністерства внутрішніх справ Святошинського району міста Києва стосовно громадянина Синельникова.

Валерія КОНОВАЛЮКА до Генеральної прокуратури щодо законності прийняття рішення про закриття кримінальної справи стосовно громадянина Олександра Поливка, що розслідувалась органами Управління Міністерства внутрішніх справ у Херсонській області.

Павла СУЛКОВСЬКОГО до Генерального прокурора з приводу прийняття рішення Рівненською міською радою “Про реорганізацію акушеро-гінекологічної служби міста Рівне”, щодо ліквідації пологового будинку в місті.

Омеляна
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   13

Добавить в свой блог или на сайт

Похожие:

Сесійний зал Верховної Ради України iconСесійний зал Верховної Ради України
Голова. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради України. Прошу, шановні колеги, підготуватися...

Сесійний зал Верховної Ради України iconСесійний зал Верховної Ради України
Голова. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради України. Прошу, шановні колеги, підготуватися...

Сесійний зал Верховної Ради України iconСесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні депутати, запрошені, журналісти, гості Верховної Ради, шановні судді, котрі знаходяться у нас...

Сесійний зал Верховної Ради України iconСесійна зала Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради України! Прошу, шановні колеги, підготуватися...

Сесійний зал Верховної Ради України iconПроект
Компетенція Верховної Ради України та Верховної Ради Автономної Республіки Крим 8

Сесійний зал Верховної Ради України iconЗ в І т тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин порушення Конституції України та законів України, прийняття протиправних рішень посадовими особами Київської міської ради та її виконавчого органу
Овецьким Л. М. Верховною Радою України 19 лютого 2009 року було утворено Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України з питань...

Сесійний зал Верховної Ради України icon6. Кодекс про шлюб та сім'ю урср // Відомості Верховної Ради урср. 1969. №26. Ст. 204; 1970. № Ст. 16
Житловий Кодекс України // Відомості Верховної Ради урср. 1983.№28. Ст. 574

Сесійний зал Верховної Ради України iconЗакону України «Про внесення змін до Конституції України»
Внести зміни до Конституції України (Відомості Верховної Ради України, 1996 р., №30, ст. 141; 2005 р., №2, ст. 44), виклавши її в...

Сесійний зал Верховної Ради України iconНайменування справи Строк зберігання
Закони України, укази, розпорядження Президента України, постанови, рішення Верховної Ради України з питань фінансування бюджетних...

Сесійний зал Верховної Ради України iconКодекс законів про працю України від 10. 12. 71 р. №322-уіп, зі змінами та доповненнями
Конституція України. Прийнята на п'ятій сесії Верховної Ради України 28 червня 1996 року


Разместите кнопку на своём сайте:
lib.convdocs.org


База данных защищена авторским правом ©lib.convdocs.org 2012
обратиться к администрации
lib.convdocs.org
Главная страница