М. Нетішин аналіз роботи дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №7 „оленка” за 2010-2011 навчальний рік
НазваниеМ. Нетішин аналіз роботи дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №7 „оленка” за 2010-2011 навчальний рік
страница1/6
Дата конвертации29.12.2012
Размер0.74 Mb.
ТипДокументы
  1   2   3   4   5   6
ПОГОДЖЕНО СХВАЛЕНО

Начальник відділу освіти педагогічною радою ДНЗ №7

виконавчого комітету . (протокол №1) від 01.09.2011р.

Нетішинської міської ради ЗАТВЕРДЖУЮ

______________М.А.Моцик Завідувач ДНЗ№7

___”__вересня 2011р. _________ Л.Г.Самковська

«___» вересня 2011р.


ПЛАН РОБОТИ

ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ( ясла-садок) №7

„ОЛЕНКА”

на 2011 – 2012 навчальний рік


м. Нетішин

АНАЛІЗ РОБОТИ

ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ (ясла-садок) № 7 „ОЛЕНКА”

ЗА 2010-2011 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)№7 Оленка” проводить свою діяльність 25 років та знаходиться за адресою вул. Шевченка, 12.

Відомості

Показники

1.

Мова навчання

українська

2.

Кількість груп усього

12

раннього віку

3

дошкільного віку

7

1-х класів

2

3.

Режим роботи груп:
12 годин

12

4.

Кількість вихованців

261

5.

Кількість педагогічних працівників

31Колектив ДНЗ складається з 81 особи, з них – 31 педагог, а саме:: 1 завідувач, 1 вихователь-методист, 23 вихователі, 3 музичних керівника, 1 практичний психолог, 1 інструктор фізичного виховання, 1 вихователь зображувальної діяльності, 1 вчитель-логопед.


Освітній рівень педагогів

Фаховий рівень педагогів:Дошкільний навчальний заклад здійснює освітньо-виховну діяльність відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту», Статуту ДНЗ №7, затвердженого рішенням міської ради №16 від 31 жовтня 2003 року.

Керуючись основними державними документами, що регламентують діяльність закладу, педагоги спільно з батьками працювали над створенням ігрового предметно-розвивального середовища, необхідних умов для розвитку потреб і інтересів кожної дитини, для її духовного зростання, фізичної досконалості.

Організація освітньо-виховного процесу в дошкільному закладі була спрямована на реалізацію основних завдань ДНЗ, при визначенні яких були враховані їх сучасність, актуальність, результати діагностування педагогів, аналіз результатів роботи за 2009-2010 навчальний рік, можливості колективу, а саме:

 • Дитина в єдиному освітньому просторі дошкільного навчального закладу та школи І ступеню, забезпечення наступності, безперервності освіти.

 • Створення умов для мовленнєвого розвитку дитини відповідно до сучасних вимог та підходів, інноваційних технологій, методик виховання та навчання.

 • Продовжувати роботу зі зміцнення фізичного і психічного здоров’я, формування ціннісного ставлення дитини до свого здоров’я, інтересу до здорового способу життя.

Зміст освітньо-виховного процесу в закладі визначався Базовим компонентом дошкільної освіти. З 2006 року педагогічний колектив працює за Базовою програмою розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі» з дітьми всіх вікових груп. Реалізація освітньо-виховних завдань за новою державною програмою здійснювалася на засадах особистісно орієнтованої моделі організації педагогічного процесу з використанням психолого – педагогічного проектування

Підсумком роботи педагогічного колективу дошкільного закладу за роки апробації та впровадження Програми розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі» стала участь в роботі Всеукраїнського регіонального науково – практичного семінару «Особливості організації та планування освітнього процесу в дошкільних навчальних закладах за Державною базовою програмою розвитку дитини дошкільного віку « Я у Світі».

У зазначеному заході взяли участь представники різних рівнів методичної служби Чернівецької, Тернопільської, Хмельницької , Івано-Франківської та Закарпатської областей. Педагоги нашого ДНЗ ( Рабченюк Н.О., Стецюк Н.Ф., Вагнер Л.В., Шульгіна Р.І., Матвєєва Т.М., Часник А.А., Самковська Л.Г.) презентували власні здобутки впровадження Базової програми "Я у Світі" в практику роботи дошкільних закладів. Матеріали даного семінару надруковані в журналі «Дошкільне виховання» №1, 2011р., «Палітра педагога» №1, 2011р.

За результатами роботи 2010-2011 навчального року колектив дошкільного навчального закладу № 7 посів І місце в рейтингу ДНЗ міста.

Протягом року методична робота та робота методичного кабінету проводилась таким чином, щоб сформувати професійну компетенцію, збагатити інтереси, задовольнити духовні і професійні потреби педагогів.

З метою підвищення теоретичного рівня та фахової майстерності педагогів у 2010 - 2011 н.р. було проведено організаційну роботу з атестації педагогів: прийнято десять заяв на проходження атестації в черговому порядку (Часник А.А., Артенюк А.В., Бредіхіна О.А., Кордан Т.Л., Самчук Т.С., Товстюк Т.М., Шульгіна Р.І., Гончаренко Л.В., Стецюк Н.Ф., Рабченюк Н.О.). Атестація педагогів проводилася згідно нового Типового положення про атестацію педагогічних працівників.

На високому рівні проведено Тижні педмайстерності, які згідно результатів опитування та анкетування педагогів, залишаються найбільш ефективною формою роботи з вивчення діяльності педагогів, які атестуються.

За результатами атестації:

 • Товстюк Т.М.(вихователю), Рабченюк Н.О.(інструктору з фізичної культури), Стецюк Н.Ф.(вихователю зображувальної діяльності) присвоєно педагогічне звання „Вихователь-методист”

 • Товстюк Т.М.(вихователю), Рабченюк Н.О.(інструктору з фізичної культури) встановлено кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії"

 • Кордан Т.Л.(вихователю), Бредіхіній О.А.(вихователю), встановлено кваліфікаційну категорію "спеціаліст ІІ категорії"

 • Гончаренко Л.Г.(вихователю) підтверджено кваліфікаційну категорію "спеціаліст "

 • Артенюк А.В.,(вихователю), Самчук Т.С.(вихователю), Стецюк Н.Ф., (вихователю зображувальної діяльності) підтверджено 9 тарифікаційний розряд, нагороджено Почесною грамотою управління освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації .

Часник А.А. була знята з атестації в зв’язку з переходом на іншу посаду, а Шульгіна Р.І.- в зв’язку з виходом на пенсію за вислугою років.

У практичній роботі нашого педагогічного колективу є свої відкриття, знахідки, які впливають на ефективність процесу виховання та навчання дошкільнят. Такими досягненням є досвіди роботи педагогів, які схвалені експертною радою ХОІППО, а саме:

  • Рабченюк Н.О.(інструктора з фізичної культури) «Використання проектних технологій у фізкультурно-оздоровчій роботі дошкільного-навчального закладу»,

  • Товстюк Т.М.(вихователя) «Театралізована діяльність як засіб художньо-мовленнєвого розвитку дітей дошкільного віку» ;

  • Стецюк Н.Ф.(вихователя зображувальної діяльності) «Художньо-естетичний розвиток дітей дошкільного віку засобами образотворчого мистецтва»

Педагогічний колектив дошкільного навчального закладу-активний учасник заходів міського методичного кабінету, конкурсів різних рівнів. Педагоги, які закріплені за міськими методичними об’єднаннями, школами, творчими групами активно працювали, щедро ділилися отриманою з колегами інформацією про цікаве й раціональне для застосування в педагогічній діяльності ДНЗ.

Дипломантами обласного конкурсу педагогічних ідей і знахідок «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування» у 2010 році стали:

 • Самковська Л.Г., завідувач, ( Методичний посібник «Шляхи формування методів дослідницької діяльності в світлі вимог Базової програми розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі»)- ІІІ місце;

 • Стецюк Н.Ф., вихователь, ( Методичний посібник «Формуємо творчу особистість») _ ІІ місце,

 • Гандзюк С.П., вчитель – логопед, ( Методичний посібник «Весела логоритміка») – ІІІ місце

Переможцями міського конкурсу педагогічних ідей і знахідок «Освіта Нетішина на шляхах реформування» в 2011 році стали:

 • Рабченюк Н.О., інструктор з фізичної культури, ( Методичний посібник «Рухова активність дітей молодшого дошкільного віку в рамках тематичних проектів»));

 • Творча група ДНЗ ( керівник Л.Г.Самковська) – (Методичний посібник «Колір в житті малюка»)

Дані методичні посібники подані до участі в обласному етапі конкурсу.

Друге місце посіли:

 • Товстюк Т.М., вихователь (Методичний посібник «Театралізована діяльність як засіб художньо-мовленнєвого розвитку дітей дошкільного віку» );

 • Стецюк Н.Ф., вихователь зображувальної діяльності (Методичний посібник «Художньо-естетичний розвиток дітей дошкільного віку засобами образотворчого мистецтва»)

Педагоги були активними учасниками міських, обласних етапів Всеукраїнських конкурсів: «Країна довкілля запрошує»- рабченюк Н.О. ( І місце), «Різдвяна пісня» - Товстюк Т.М.,( ІІ місце), «Колискова пісня» - Яцюк С.П., Долінська О.В., в складі вокальної групи ДНЗ посіли ІІ місце., в міському етапі конкурсу сайтів навчальних закладів – ІІ місце.

Вихованці старших груп, які відвідували гурток «Всевмійки» ( кер. Стецюк Н.Ф.) стали учасниками міського конкурсу «Писанка Поділля».

Педагоги Щаслива Н.О., Часник А.А., Кордан Т.Л., Самчук Т.С., Шекель О.В. підвищили фаховий рівень при ХОІППО, виконали докурсові роботи та звітували перед педагогічною громадою після проходження курсів.

Дієвою формою підвищення наукового , фахового та методичного рівня педагогів є методичне об’єднання. На базі ДНЗ №7 в 2010-2011 н.р. було організовано роботу методичних об’єднань згідно графіка МК. Безпосередньо долучилися до висвітлення окремих питань та організації перегляду різних форм практичної роботи з дітьми такі педагоги:

 • вихователів груп раннього віку (Товстюк Т.М. Репрезентація досвіду роботи);

 • вихователів груп молодшого дошкільного віку (Кордан Т.Л., практична частина «Урок практичного життя»)

 • інструкторів з фізичної культури (Рабченюк Н.О. Репрезентація досвіду роботи).


Педагогічний колектив з метою удосконалення навчально-виховного процесу використовував спеціалізовані програми, альтернативні методики та технології, а саме:

 • Психолого-педагогічне проектування ( всі педагоги);

 • Розвивальний курс «Логіки світу» (вихователі Фісюкова І.М., Болмат М.В., Самчук Т.Б.);

 • Технологію розвитку творчої особистості (ТРВЗ) (всі педагоги);

 • Ейдетика (всі педагоги);

 • Театр фізичного розвитку М.Є.Єфименка (інструктор фізкультури Рабченюк Н.О.);

 • Навчання складання творчих розповідей за картиною Т.А.Сидорчук; (всі педагоги).

 • Методика навчання дошкільників роботи з серією картинок С.Лелюх.; (всі педагоги).

 • Складання описових розповідей за картками-схемами К.Крутій. (всі педагоги).

Впроваджуючи інноваційні технології в практику роботи з дітьми педагоги проводять тематичні, комплексні, комбіновані, інтегровані, домінантні, сюжетно-динамічні заняття в залежності від основних ліній розвитку Програми «Я у Світі», обраного напрямку, що забезпечує високу продуктивність діяльності дітей. Під час таких занять діти розкуті, емоційні, сприймають і вирішують різноманітні пізнавальні та проблемні завдання, активно відповідають на запитання, можуть самостійно робити висновки та узагальнення, висловлюють свої судження.

В методичному кабінеті створено банк даних інноваційних технологій, які запроваджуються в практику роботи, розроблені картки інновацій та нововведень з визначенням проблеми, ціле й нововведення, прогнозованих результатів.

Про ефективність роботи свідчить проведене тематичне вивчення та анкетування педагогів, що дозволило побачити професійний рівень і педагогічну позицію, зацікавленість і особисте ставлення кожного вихователя і колективу в цілому до проблем та перспективи розвитку ДНЗ в інноваційному режимі.. За результатами аудиту 76% педагогів активно впроваджують в освітню роботу з вихованцями інноваційні технології, 24 % - становлять молоді педагоги, які активно вивчають різні інноваційні технології та методики.

За результатами діагностування встановлено, що діти швидше та краще сприймають інформаціїїю з використанням інноваційниз технологій, а ніж традиційно

Результати діагностування ( розучування віршів за допомогою методів ейдетики):Тому проблема впровадження інноваційних технологій залишатиметься актуальною, зокрема педагоги зацікавились можливістю використання технології сенд – плей, ознайомитись з якою плануємо в 2011-2012 н.р.

В 2010-2011 навчальному році на базі ДНЗ №7 було організовано роботу Школи молодого педагога (керівник Самковська Л.Г.), метою створення якої є сприяння професійному становленню вихователів початківців. Робота Школи проводилась за програмою «Паросток» ( Самковська Л.Г.), затвердженою Радою МК.Заключним заняттям Школи молодого педагога став конкурс «Молодого вихователя», в якому брали участь педагоги-початківці дошкільних закладів міста. Переможцем конкурсу стала Скомаровська І.О., вихователь ДНЗ №7.

В зв’язку з призначенням на посади вихователів молодих педагогів в 2011-2012 навчальному році раціанальним буде продовження організації роботи Школи.

Для вирішення завдань,спрямованих на вдосконалення кваліфікації та професійної майстерності педагогів , в дошкільному закладі були проведені масові (педради, педагогічні читання, семінари, семінари-практикуми, консультації), групові (методичні об’єднання, школи передового педагогічного досвіду, наставництво)та індивідуальні (самоосвіта, докурсові та післякурсові завдання) форми методичної роботи.

Кількісний і якісний аналіз оцінювання методичних заходів, проведених упродовж навчального року показав, що всі вони носили науково-методичний і пізнавальний характер, сприяли підвищенню професійної компетентності педагогів. З допомогою аналізу-методу наукового дослідження шляхом розкладання предмета на складові частини нам вдалося зробити оцінку виконання запланованих методичних заходів.


Аналіз виконання річного плану роботи ДНЗ №7 у 2010-2011 н.р.

.

№ з/п

Розділи річного плану

Кількість запланованих заходів

Виконано

(всього %)

Виконано частково

(всього %)

Не виконано

(всього %)

1.

Методична робота з кадрами

31

90%

10%

-

2.

Вивчення стану життєдіяльності

6

100%

-

-

3.

Організаційно-педагогічна робота

17


100%

-

-

4.

Робота методичного кабінету

8

85%

15%

-

5.

Адміністративно-господарська діяльність

20

95%

5%

-
  1   2   3   4   5   6

Добавить в свой блог или на сайт

Похожие:

М. Нетішин аналіз роботи дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №7 „оленка” за 2010-2011 навчальний рік icon1. Організація роботи дошкільного навчального закладу
...

М. Нетішин аналіз роботи дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №7 „оленка” за 2010-2011 навчальний рік iconРозділ І. Аналіз роботи дошкільного навчального закладу за 20 1 0 – 20 11 навчальний рік
Національною доктриною розвитку освіти, Указами Президента України, Постановами Уряду,на задоволення освітніх запитів населення та...

М. Нетішин аналіз роботи дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №7 „оленка” за 2010-2011 навчальний рік iconДонецький навчально-виховний комплекс №119 донецької міської ради донецької області план роботи на 2011-2012 навчальний рік
Аналіз роботи Донецького навчально-виховного комплексу №119 за 2010-2011 навчальний рік та основні задачі на 2011-2012 навчальний...

М. Нетішин аналіз роботи дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №7 „оленка” за 2010-2011 навчальний рік iconЗатверджено
Аналіз роботи за 2011-2012 навчальний рік та перспективи модернізації навчально-виховної роботи на 2012-2013 навчальний рік

М. Нетішин аналіз роботи дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №7 „оленка” за 2010-2011 навчальний рік iconПлан роботи Нововодолазької загальноосвітньої школи і-ш ступенів №2 Нововодолазької районної ради
Аналіз роботи школи за минулий навчальний рік та завдання на новий навчальний рік

М. Нетішин аналіз роботи дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №7 „оленка” за 2010-2011 навчальний рік iconПлан роботи великопроходівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дергачівської районної ради Харківської області на 2012/2013 навчальний рік
Аналіз (підсумки) роботи Великопроходівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за минулий навчальний рік с. 7 27

М. Нетішин аналіз роботи дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №7 „оленка” за 2010-2011 навчальний рік iconПро результати роботи навчальних закладів міста в 2009-2010 навчальному році та про завдання на 2010-2011 навчальний рік
Тож І цього року ми проаналізуємо діяльність Управління освіти, навчальних закладів щодо якості, доступності освіти та окреслимо...

М. Нетішин аналіз роботи дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №7 „оленка” за 2010-2011 навчальний рік iconВступ аналіз роботи школи за 2011 – 2012 навчальний рік та завдання на 2012 – 2013 навчальний рік
Указів Президента України «Про невідкладні заходи щодо забезпечення функціонування та розвитку освіти України», «Про додаткові заходи...

М. Нетішин аналіз роботи дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №7 „оленка” за 2010-2011 навчальний рік iconФормування еколого-валеологічної компетентності дошкільників засобами художньої діяльності
Затверджено рішенням педагогічної ради дошкільного навчального закладу №4 «Квітонька» від 22. 03. 2010 р протокол №12 (4)

М. Нетішин аналіз роботи дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №7 „оленка” за 2010-2011 навчальний рік iconНавчально-тематичний план курсів заступників директорів з виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів
Проблема. Використання управлінських та виховних технологій у практиці роботи заступника директора з виховної роботи загальноосвітнього...


Разместите кнопку на своём сайте:
lib.convdocs.org


База данных защищена авторским правом ©lib.convdocs.org 2012
обратиться к администрации
lib.convdocs.org
Главная страница