Вступ 2
Скачать 490.9 Kb.
НазваниеВступ 2
страница1/5
Дата конвертации05.01.2013
Размер490.9 Kb.
ТипДокументы
  1   2   3   4   5
Зміст

Вступ …………………………………………………………………...3

Розділ

ВСТУП 2

РОЗДІЛ І. ТЕОРЕТИЧНІ ЗАСАДИ УПРАВЛІННЯ КАДРОВОЮ ПОЛІТИКОЮ ЗАКЛАДІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я 6

Загальна рентабельність, % 19

ВИСНОВОК 33

68

Додатки .................................................................................................77

ВСТУП


Важливим елементом продуктивних сил є люди з їхнім рівнем освіти, досвіду й мастерності. В теорії менеджменту використовується значна кількість термінів відносно людей, зайнятих у виробництві: трудові ресурси, людський фактор, кадри, персонал.

Кадри – це штатні кваліфіковані працівники з певною професійною підготовкою, які мають спеціальні знання, трудові навички чи досвід роботи у вибраній сфері діяльності. Термін „кадри” в зарубіжних і вітчизняних джерелах часто ототожнюється лише із частиною працюючих – спеціалістами або робітниками високої кваліфікації і стажем роботи на даному підприємстві.

Реалізація цілей і завдань управління персоналом здійснюється через кадрову політику.

Кадрова політика – це сукупність принципів, методів, форм організаційного механізму з формування, відтворення, розвитку та використання персоналу, створення оптимальних умов праці, її мотивації та стимулювання. Кадрова політика визначає генеральну лінію і принципові настанови в роботі з персоналом на довготривалу перспективу. Ось чому в Римській імперії правили такі різні імператори, як непереможний Цезар і розпусник Калігула, войовничий і кровожерливий Нерон. А Стародавня Греція дала так багато яскравих особистостей у галузі науки, культури і мистецтва: Архімед, Арістотель, Евклід, Платон, Сократ, Софокл і Есхіл.

Уже в ХХ столітті змогли більше 30 років існувати авторитарні режими в багатонаціональних країнах: Франко – в Іспанії, Сталін – в СРСР, Мао Цзедун – в Китаї. Очевидно, все це – наслідок кадрової політики держави. Розвиток суспільства, організації значною мірою визначається його кадровою політикою.

Кадрова політика формується державою, керівними партіями та керівництвом підприємств і знаходить конкретне вираження у вигляді адміністративних і моральних норм поведінки людей у суспільстві, організації. В ринковій економіці істотно змінюється суть і принципи кадрової політики. Вона є усвідомленою і цілеспрямованою на створення високопрофесійного трудового колективу, який би сприяв розвитку організації та особистості.

Кадрова політика – це система теоретичних поглядів, ідей, вимог, принципів, які визначають основні напрямки роботи з персоналом. Вона спрямована на вирішення виробничих, соціальних і особистих проблем людей на різних рівнях відповідальності.

Це повною мірою відноситься і до аптечних мереж.

Саме тому дослідження управління кадровою політикою закладів охорони здоров’я є актуальним напрямком в сучасному менеджменті в галузі охорони здоров’я. Сукупність зазначених чинників й зумовила вибір теми дослідження.

В спеціальній літературі розгляд проблем управління кадровою політикою, зокрема комплексний аналіз системи управління кадровою політикою у працях таких дослідників як Бескровна Н., Веснин В.Р., Габричидзе Б., Герчіков В, Герчікова І.Н., Діхтерьова Н.М., Дятлов В.А., Кібанов А.Я., Кочеткова А.І., Красовський Ю.Д., Магуля М.И., Маусов Н., Мильор Г., Мішін А.К., Москвичов С.Г., Мнушко З.М., Мусієнко Н.М., Саруханов Є., Сотникова С., Страуссмен Дж., Ольховська А.Б., Пітерс Т., Пихало В.Т., Червінська Л.П., Уотерман Р., Уткін Є.А., Хіщенко В., Шекшня С.В., Штаффельбах Бр. та інших.

Основна мета дипломної роботи розкрити теоретичні засади управління кадровою політикою закладів охорони здоров’я; продіагностувати управління кадровою політикою закладів охорони здоров’я на прикладі аптеки №124 ПК „Фармація”; знайти шляхи вдосконалення управління кадрами на прикладі аптеки №124 ПК „Фармація”.

Визначена мета дослідження зумовила постановку і розв’язання таких завдань:

1) розкрити особливості системи управління персоналом в аптечному закладі охорони здоров’я;

2) охарактеризувати критерії оцінки ефективності використання персоналу;

3) визначити нормативно-правову базу управління персоналом аптек в Україні;

4) охарактеризувати організаційно-господарську діяльність аптеки №124 ПК „Фармація” ;

5) проаналізувати кадрове забезпечення та організацію кадрової роботи;

6) визначити шляхи підвищення мотивації праці персоналу та вдосконалення організації праці персоналу.

Об’єктом дослідження є аптека №124 ПК „Фармація”.

Предмет дипломної роботи це управління кадровою політикою.

Методологічною основою є наукові методи, що ґрунтуються на вимогах об’єктивного та всебічного аналізу системи управління кадровою політикою.

Структура дипломної роботи визначена метою і завданнями дослідження та включає в себе вступ, три розділи (вісім підрозділів), висновки та список використаної літератури.


  1   2   3   4   5

Добавить в свой блог или на сайт

Похожие:

Вступ 2 iconРобоча навчальна програма з дисципліни: Принципи І методи аналізу художнього твору Спеціальність
Враховується знання студентів, набуті при вивченні курсів "Вступ до літературознавства", "Вступ до мовознавства" та ін. Безсумнівний...

Вступ 2 iconВступ 4

Вступ 2 iconВступ

Вступ 2 iconВисновки
Вступ

Вступ 2 iconЗміст вступ

Вступ 2 iconВертгеймер М. В 35 Продуктивное мышление: Пер с англ./Общ ред. С. Ф. Горбова и В. П. Зинченко. Вступ ст. В. П. Зинченко
В 35 Продуктивное мышление: Пер с англ./Общ ред. С. Ф. Горбова и В. П. Зинченко. Вступ ст. В. П. Зинченко. — М.: Прогресс, 1987....

Вступ 2 iconВертгеймер М. В 35 Продуктивное мышление: Пер с англ./Общ ред. С. Ф. Горбова и В. П. Зинченко. Вступ ст. В. П. Зин­ченко
В 35 Продуктивное мышление: Пер с англ./Общ ред. С. Ф. Горбова и В. П. Зинченко. Вступ ст. В. П. Зин­ченко. — М.: Прогресс, 1987....

Вступ 2 iconВертгеймер М. В 35 Продуктивное мышление: Пер с англ./Общ ред. С. Ф. Горбова и В. П. Зинченко. Вступ ст. В. П. Зин­ченко
В 35 Продуктивное мышление: Пер с англ./Общ ред. С. Ф. Горбова и В. П. Зинченко. Вступ ст. В. П. Зин­ченко. — М.: Прогресс, 1987....

Вступ 2 iconВступ
Ряди динаміки

Вступ 2 iconРегламент україни тр. Ua
Вступ


Разместите кнопку на своём сайте:
lib.convdocs.org


База данных защищена авторским правом ©lib.convdocs.org 2012
обратиться к администрации
lib.convdocs.org
Главная страница